L O A D I N G

01

Tak abyste i Vy mohli každý den bezstarostně kousnout do jablka

Co je zubní implantát?

Zubní implantát nahrazuje zubní kořen aniž by poškodil vedlejší zdravé zuby.  Implantát slouží jako podpora - nosič nového zubu, při kterém se přenáší žvýkací síla na zubní čelist.

Umělý zubní kořen, který funguje jako přírodní

02

ß ß

Implantáty pomáhají udržet pevnost čelistní kosti

03

ß ß

LÉČEBNÝ POSTUP V 5 KROCÍCH K NOVÉMU ÚSMĚVU

04

ß ß

05

ß

Důkladné stanovení diagnozy, individuální řešení a kompetentní stomatologické ošetření jsou rozhodujícími body k úspěšné implantologické léčbě zubu.

CAD&CAM Technologies s.r.o.

Division Impladenta

 

VAT ID: CZ29117119

Na Pankraci 5

CZ-140 00 Prague 4

EUROPE

 

E-Mail: info@impladenta.com

 

Company assigned by the Municipal Court in Prague, RN C 181979

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

© 2016

CAD&CAM Technologies s.r.o.

Na Pankráci 5

CZ - 140 00 Praha 4

EUROPE

CZ29117119

01

Zlepšete svoji schopnost jíst, mluvit a smát se

 

Impladenta přináší zpět výhody a pocit jistoty, které jsou běžné u  zdravých zubů. Tak aby jste mohli s důvěrou hovořit a smát se i na veřejnosti. "Tak aby jste  i Vy mohli každý den bezstarostně kousnout do jablka".

 

 

Budťe bezstarostní na veřejnosti

 

Pociťte bezstarostnost při Vaší konverzaci,  ať už při pracovním setkání, rozhovoru s přáteli nebo s rodinou nebo při zábavě.

 

 

Buďte jistější se svým novým úsměvem

 

Přirozeně vypadající zubní náhrada, upevněná titanovým implantátem Vám umožní nejen zdravý a bezpečný úsměv, ale přenese i sílu žvýkání na kost zubní čelisti.  Samostatně upevněný zubní implantát zaručuje zdraví okolních zubů, které opět podpoří Váš přirozený dojem a vzhled.

 

Dopřejte si pohodlí a komfort dřívějších časů

 

Celková zubní protéza (náhrada), stabilizovaná přírozeně vypadajícími zuby, zvýší Vaši sebejistotu a dovolí Vám opět prožívat pocity a komfort dřívějších let se zdravými zuby.

 

 

Vychutnejte si život bez nepříjemných zubních protéz  (zubních náhrad)

 

Ať už pevná nebo vyňatelná zubní náhrada: Na implantátech usazená celková zubní protéza se stává nejlepší volbou, která se postará o přirozený vzhled a vysoký standard komfortu. Tradiční zubní náhrady (protézy) velmi často způsobují v ústní dutině podráždění, otlaky a často pocit nejisté stability oproti  upevnění pomocí zubních implantátů.

 

 

Řešení IMPLADENTA: řešení pro Vás na míru

 

Impladenta - implantáty, zahrnuje vice produktových typů a řešení: od samostatně (jednotlivě) zatížených zubů se zubní korunkou až po upevnění zubních náhrad (můstky, celková zubní náhrada - protéza), vždy pro individuální řešení, které doporučuje a volí zubní specialist po konzultaci s pacientem.

02

Když chybí zub a jeho kořen, je dlouhodobým řešením pro přirozenou funknočst zubní implantát s porcelánovou korunkou.

 

Zubní implantát je malý, ale stabilní šroub z biologicky kompatibilního kovu (titan) nebo keramického materialů. Implantát se zavádí pod anestetickým umrtvením na místo chybějícího zubního kořene do čelistní kosti a slouží jako podpora - nosič nového zubu (korunka, můstek, celková zubní náhrada - protéza).

Léčebná fáze 1 trvá  6 - 12 týdnů, závislé na individuálním zdravotním stavu pacienta. Během této léčebné doby se implantát vhojí a zpevní stabilitu v čelistní kosti - tento proces je označován jako Osseointegrace. Po této léčebné fázi slouží umělý kořen jako základ pro upevnění jednotlivých zubních korunek, vícečlených zubních můstků nebo celkové zubní náhrady (protézy).

Materiál: Titan (čistý titan) je biologicky kompatibilní a netoxický (nejedovatý) materiál, který dobře snáší a příjímá lidský organismus.

 

 

Implantáty pomáhají udržet pevnost čelistní kosti

 

Zuby přenáší žvýkací sílu na čelist. Žvýkání udržuje ve zdraví zubní kosti a čelist. Pokud  je ztráta jednoho nebo vice zubů, ztrácí se pomalu  i schopnost přenášení této síly na kost zubní čelisti, která časem vede ke změně obličejových rysů.

Zubní implantáty můžu pomoci k zabránění úbytku kostní hmoty tím, že znovu absorbují účinek původního kořene a opětovně, přirozeně přenáší žvýkací síly na čelist. Tento případ nesplňují konvenční metody zubních můstků a částečných zubních náhrad (protéz).

 

03

Důvod proč volit variantu zubního implantátu?

 

Pokud je třeba obnovit jeden nebo více zubů, máte možnost vybrat si mezi konvenční zubní náhradou (protézou) a nebo léčbou náhrady zubním implantátem. Jaké jsou hlavní rozdíly ?

 

 

1) Řešení zubní můstek


Při konvenční metodě, musí být, zdravé sousední zuby, po obou stranách chybějícího zubu, obroušeny k upevnění můstku. To vede k narušení a ztrátě přirozeného povrchu zubů. Kromě toho zubní můstek nepřenáší žvýkací síly do čelistní kosti v oblasti mezer zubů, tím může dojít i ke ztrátě kostní hmoty.

 

 

2) Řešení zubní implantát


Zubní implantát nahrazuje kořen původního zubu, zatímco zdravé sousední zuby zůstávají beze změny, aniž by bylo nutné obrousit.

 

3) Implantát se přirozeně spojí a vhojí s Vaším organismem


Dokonce i nejlepší zubní náhrada (protéza) zůstane vždy cizím tělesem, které vyžaduje rozsáhlou péči. Naproti tomu zubní implantát je jednoduše umělý kořen, který se spojí s organismem a nahradí funkčnost přirozeného zubního kořene.

 

 

4) Užijte si života i s chybějícími zuby

 

Smích, polibek, zpěv, a možnost jíst jako předtím - implantáty mohou pomoci získat zpět Vaši dřívější kvalitu života. Chybějící zuby mohou znamenat nejistotu a rozpaky a trvalé problémy ze špatně padnoucí zubní náhrady (protézy). Řešením zavedením implantátu do čelisti, lze skoncovat s těmito nepříjemnostmi života.

 

 

5) Vaše zuby nemusí být broušeny

 

U konvenční metody zhotovení zubního můstku, musejí být zbroušeny zdravé sousední zuby, vlevo a vpravo, od chybějícího zubu. Pokud je použit zubní implantát, přilehlé sousední zuby nejsou zásahem ovlivněny a přirozená struktura zubů zůstane zachována.

 

 

6) Léčba zavedením Implantátu

 

zaručená, bezpečnější a modernější metoda.

Použití zubního titanového implantátu není žádnou " experimentální " disciplínou . Je to moderní osvědčená zubní lékařská technologie, která je vědecky testována již po celá desetiletí zubními specialisty a stomatologickými chirurgy po celém světě.

 

 

7) Poznámka


Protože každý chirurgický zákrok s sebou nese potenciální rizika, vždy je třeba odborná konzultace u Vašeho zubaře nebo implantologa, tak aby posoudil, zda zubní implantát je tím správným řešením pro Vás.

 

 

8) Dlouhodobý přínos (profit)

 

Tento přínos nemůže být převeden jen do peněz. Nicméně finanční aspekt je také velmi důležitý, pokud jde o volbu mezi zubní náhradou (protézou) -konvenčním ošetřením. Některé studie však v tomto ohledu zohledňují finanční náklady se zubními implantáty v dlouhodobém horizontu, a poukazují na možné efektivní hlediska nákladů v budoucnosti při konvenčních metodách.

 

I nejlepší zubní náhrady (protézy) jsou cizím tělesem, které v budoucnosti vyžadují zvláštní péči a preventivní ochranná opatření. Možné nepohodlí nebo otlaky, jakož i časově náročné aplikace lepidel jsou nepříjemné vedlejší účinky konvenčních zubních náhrad (protéz). Kromě toho, špatně padnoucí zubní protéza může také způsobit nejistotu a rozpaky pacienta. Naproti tomu, zubní implantát je umělý kořen, který funguje přírodně a prostě jako jiné části těla. Platí pouze v případě správné volby typu implantátu, jeho zavedení odborníkem a správného dodržení doby zahojení.

 

04

05