L O A D I N G

01

TAM, KAD IR JŪS KASDIEN GALĖTUMĖTE BE RŪPESČIŲ VALGYTI OBUOLIUS

Zubní implantát nahrazuje zubní kořen aniž by poškodil vedlejší zdravé zuby.  Implantát slouží jako podpora - nosič nového zubu, při kterém se přenáší žvýkací síla na zubní čelist.

KAS YRA DANTIES IMPLANTAS?

Dirbtinė danties šaknis, kuri funkcionuoja kaip natūrali.

02

ß ß

IMPLANTAI PADEDA IŠSAUGOTI ŽANDIKAULIO KAULO TVIRTUMĄ

03

ß ß

GYDYMAS - 5 ŽINGSNIAI IKI NAUJOS ŠYPSENOS

04

ß ß

05

ß

Išsami diagnozė, individualūs sprendimai ir kompetentingo odontologo tyrimai yra pagrindiniais sėkmingos implantacijos punktais.

CAD&CAM Technologies s.r.o.

Division Impladenta

 

VAT ID: CZ29117119

Na Pankraci 5

CZ-140 00 Prague 4

EUROPE

 

E-Mail: info@impladenta.com

 

Company assigned by the Municipal Court in Prague, RN C 181979

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

© 2016

CAD&CAM Technologies s.r.o.

Na Pankráci 5

CZ - 140 00 Praha 4

EUROPE

CZ29117119

01

GERINKITE SAVO SUGEBĖJIMĄ VALGYTI, KALBĖTI IR JUOKTIS

 

Impladenta grąžina tikrumo jausmą ir patogumus, kurie yra įprasti turint sveikus dantis. Galėsite be streso ir pasitikėdami savimi kalbėtis ir juoktis visuomenėje. Kasdien ir be rūpesčių galėsite atsikąsti obuolio.

 

DŽIAUKITĖS GYVENIMU BE NEMALONIŲ DANTŲ PROTEZŲ (DIRBTINIŲ DANTŲ)

 

Nepriklausomai nuo to, ar tai stabilus ar išimamas dantų protezas:

Ant implantų dedamas dantų protezas tampa geriausiu sprendimu, suteikia natūralią išvaizdą ir didelį komfortą.

Tradiciniai protezai labai dažnai erzina burnos ertmę, spaudžia ir sukuria nestabilumo jausmą. Ant dantų implantų pritvirtinti protezai šiuos nepatogumus pašalina.

 

BŪKITE BE RŪPESČIŲ VISUOMENĖJE

 

Jauskite malonumą kalbėti darbinių susitikimų, pokalbių su draugais arba su šeima, arba laisvalaikio metu.

 

SPRENDIMAS IMPLADENTA: JUMS INDIVIDUALIAI PRITAIKYTAS SPRENDIMAS

 

Impladenta – implantai tai keletas produktų tipų ir sprendimų: nuo savarankiškai sudėtų dantų su danties karūnėle iki pritvirtintų dantų protezų (tilteliai, bedantės burnos protezas), visada tai yra individualus sprendimas, kurį po konsultacijų su pacientu rekomenduoja ir parenka odontologijos specialistas.

 

NAUJA ŠYPSENA JUMS LEIS LABIAU PASITIKĖTI SAVIMI

 

Ant titano implanto pritvirtinto protezo natūrali išvaizda Jums užtikrins ne tik sveiką ir saugią šypseną, bet ir leis Jums atstatyti kramtymo funkciją (galėsite kramtyti net ir kiečiausią maistą). Savarankiškai pritvirtintas danties implantas užtikrina sveikus kaimyninius dantis, kurie suteikia natūralumo jausmą ir užtikrina nepriekaištingą estetinį vaizdą.

 

LEISKITE SAU MĖGAUTIS ANKSTESNIŲ LAIKŲ POTOGUMAIS IR KOMFORTU

 

Stabilus, natūralaus nepriekaištingo vaizdo dantų protezas bedančiui žandikauliui grąžins Jums pasitikėjimą savimi ir leis Jums mėgautis ankstesnių laikų patogumais ir komfortu.

02

KAI TRŪKSTA DANTIES AR JO ŠAKNIES, ILGALAIKIU SPRENDIMU DĖL NATŪRALIŲ FUNKCIJŲ ATKŪRIMO YRA DANTIES IMPLANTAS SU PORCELIANINE  KARŪNĖLE.

 

Danties implantas yra mažas, tačiau stabilus varžtas pagamintas iš biologiškai suderinamo metalo (titano) arba keraminės medžiagos. Naudojant vietinę anesteziją implantas įsriegiamas į žandikaulio kaulą, į tą vietą, kur trūksta danties šaknies ir tarnauja kaip atrama – naujo danties laikiklis (karūnėlės, tiltelio, bedantės burnos protezo).

 

Gydymo fazė 1  trukmė  6 - 12 savaičių, priklausomai nuo paciento sveikatos būklės. Per šį gydymo laikotarpį implantas prigyja ir sutvirtina žandikaulio kaulo stabilumą- šis procesas vadinamas osseointegracija. Po šios gydymo fazės dirbtinės šaknys tarnauja kaip pagrindas atskirų dantų karūnėlių, tiltelių arba protezo pritvirtinimui.

 

Medžiaga: Titanas (švarus titanas) yra biologiškai suderinama ir nenuodinga medžiaga, kurią žmogaus organizmas gerai priima.

 

IMPLANTAI PADEDA IŠLAIKYTI ŽANDIKAULIO KAULO TVIRTUMĄ

 

Dantys kramtymo jėgą perkelia ant žandikaulio. Kramtymas padeda išlaikyti sveikus danties kaulus ir žandikaulį. Jeigu prarandamas vienas arba keli dantys, pamažu yra prarandamas šios jėgos perkėlimo ant žandikaulio kaulo gebėjimas  ir bėgant laikui keičiasi veido bruožai.

Danties implantai gali padėti išsaugoti kaulų masę, nes jie perima šaknies funkcijas ir natūraliai kramtymo jėgą perduoda žandikauliui. Tradiciniai metodai, t.y. tradiciniai dantų tilteliai ir protezai šios funkcijos neatlieka.

03

PRIEŽASTYS KODĖL PASIRINKTI DANTŲ IMPLANTĄ?

 

Jeigu reikia atstatyti vieną arba daugiau dantų, galite pasirinkti tradicinį protezą arba dantų implantą. Kokie yra pagrindiniai skirtumai ?

 

DANTŲ TILTELIS

 

Taikant įprastą metodą dėl tiltelio pritvirtinimo abiejose trūkstamo danties pusėse turi būti šlifuojami sveiki kaimyniniai dantys. Šlifavimu yra pažeidžiamas ir prarandamas natūralus dantų paviršius. Be to, dantų tiltelis neperduoda kramtymo jėgos žandikaulio kaului dantų tarpe ir dėl to gali būti prarandama kaulo masė.

 

DANTŲ IMPLANTAS

 

Danties implantas pakeičia buvusio danties šaknį, o sveiki kaimyniniai dantys lieka be pokyčių, nes jų nereikia šlifuoti.

 

IMPLANTAS NATŪRALIAI PRIAUGA JŪSŲ ORGANIZME.

 

Net ir geriausias dantų protezas visada išlieka specialios priežiūros reikalaujančiu svetimkūniu. Na o, dantų implantas yra paprasčiausiai dirbtina šaknimi, kuri organizme priauga ir perima natūralios dantų šaknies funkciją.

 

GYVENKITE VISAVERTĮ GYVENIMĄ IR TADA, KAI JUMS TRŪKSTA DANTŲ

 

Juoktis, bučiuotis, dainuoti ir galimybė valgyti, kaip anksčiau ir grąžinti ankstesnio gyvenimo kokybę – visa tai Jums gali duoti implantas. Vietoj trūkstamų dantų netinkamai įdėtas protezas gali iššaukti nestabilumą, stresą ir nuolatines problemas. Sprendimas įsriegti implantą į žandikaulį visus šiuos gyvenimo nemalonumus gali pašalinti.

 

NEREIKIA ŠLIFUOTI JŪSŲ DANTŲ

 

Tradicinio danties tiltelio dėjimo atveju, sveiki kaimyniniai dantys turi būti šlifuojami (trūkstamo danties kairėje ir dešinėje pusėje). Jeigu naudojamas dantų implantas kaimyniniams dantims jokia įtaka nedaroma, jų natūrali struktūra išlieka nepakitusi.

 

GYDYMAS ĮSRIEGIANT IMPLANTĄ

 

Patikimas, saugesnis ir naujesnis metodas.

Danties implanto iš titano naudojimas nėra eksperimentu. Tai inovacinė patikrinta dantų medicinos technologija, kurią dantų specialistai ir odontologai moksliškai tiria visame pasaulyje jau dešimtmečius.

 

PASTABOS

 

Kadangi kiekviena chirurginė operacija atneša ir galimą riziką, visada yra būtina profesinė konsultacija su Jūsų dantų gydytoju arba implantologu, kurie įvertintų ar yra teisingas sprendimas taikyti dantų implantą būtent Jums.

 

ILGALAIKIAI PRIVALUMAI

 

Privalumai negali būti vertinami tik pinigais. Tačiau renkantis dantų protezą ar tradicinį metodą, finansiniai aspektai yra labai svarbūs. Kai kurie tyrimai su dantų protezais susijusias finansines išlaidas vertina ilgalaikio horizonto mastu ir nurodo jų efektyvumą lyginant su ateityje būsimomis išlaidomis naudojant tradicinius metodus.

Net patys geriausi protezai yra specialios priežiūros ir apsaugos priemonių reikalaujančiu svetimkūniu. Nepatogumai, nuospaudos, laiko reikalaujantis klijų naudojimas  yra nemaloniais tradicinių protezų pašaliniais veiksniais.

Be to, netinkamai įdėtas protezas gali sukelti stresą ir paciento nepasitikėjimą savimi. Palyginus su tradiciniu metodu, dantų implantas yra dirbtinė šaknis, kuri kaip ir kitos kūno dalys funkcionuoja natūraliai. Visa tai galioja teisingai parinkus implanto tipą, įsriegus jį specialistui bei laikantis teisingo gijimo termino.

04

05