L O A D I N G

01

TAK, ŻEBYŚ I TY MÓGŁ NA CODZIEŃ BEZTROSKO GRYŹĆ JABŁKO

CZYM JEST IMPLANT ZĘBOWY?

Implant zębowy zastępuje korzeń zębowy bez uszkodzenia okolicznych zdrowych zębów. Implant służy jako podstawa – nośnik nowego zęba, u którego siła żucia zostaje przenoszona na szczękę i żuchwę.

Sztuczny korzeń zębowy, który działa jak naturalny

02

ß ß

IMPLANTY POMGAJĄ W ZACHOWANIU WYTRZYMAŁOŚCI KOŚCI SZCZĘKOWEJ I ŻUCHWOWEJ

03

ß ß

PROCES LECZENIA W 5 KROKACH DO NOWEGO UŚMIECHU

04

ß ß

 

05

ß

Dokładne postawienie diagnozy, indywidualne rozwiązanie oraz w kompetentny sposób przeprowadzony zabieg stomatologiczny, to decydujące momenty udanego zabiegu implantologicznego.

CAD&CAM Technologies s.r.o.

Division Impladenta

 

VAT ID: CZ29117119

Na Pankraci 5

CZ-140 00 Prague 4

EUROPE

 

E-Mail: info@impladenta.com

 

Company assigned by the Municipal Court in Prague, RN C 181979

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

© 2016

CAD&CAM Technologies s.r.o.

Na Pankráci 5

CZ - 140 00 Praha 4

EUROPE

CZ29117119

01

POPRAW SWOJĄ ZDOLNOŚĆ JEDZENIA, MÓWIENIA ORAZ ŚMIANIA SIĘ

 

Impladenta przynosi ponownie wygody oraz poczucie pewności, które są normalne u zdrowych zębów. Tak, żebyś mógł z zaufaniem rozmawiać oraz śmiać się również w miejscach publicznych. Tak, żebyś i ty mógł codziennie beztrosko gryźć jabłko.

 

ZASMAKUJ ŻYCIA BEZ NIEPRZYJEMNYCH PROTEZ ZĘBOWYCH

 

Niech stała czy ruchoma proteza zębowa:

Stała proteza zębowa osadzona na implantach staje się najlepszym wyborem, który zapewni Ci naturalny wygląd oraz wysoki komfort.

Tradycyjne protezy zębowe (protezy) bardzo często powodują podrażnienia w jamie ustnej, odciski oraz często poczucie niepewnej stabilności w odróżnieniu od mocowania za pomocą implantów zębowych.

 

BĄDŹ BEZTROSKI W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

 

Poczuj beztroskość i swobodę podczas prowadzonej konwersacji, niech już w trakcie spotkania roboczego, rozmowy towarzyskiej lub rodzinnej albo podczas zabawy.

 

ROZWIĄZANIE IMPLADENTA: INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIE TYLKO DLA CIEBIE NA MIARĘ

 

System Impladenta - implanty, zawiera więcej typów produktowych oraz rozwiązań: od indywidualnie (pojedynczo) obciążanych zębów z koroną protetyczną aż po przymocowanie protez zębowych (mosty, kompleksowa proteza zębowa), zawsze dla indywidualnego rozwiązania, które poleca oraz wybiera lekarz dentysta specjalista po uprzedniej konsultacji z pacjentem.

 

BĄDŹ BARDZIEJ PEWNY SIEBIE ZE SWOIM NOWYM UŚMIECHEM

 

Proteza zębowa o wyglądzie naturalnym, mocowana za pomocą implantu tytanowego pozwoli Ci nie tylko na zdrowy i bezpieczny uśmiech, ale przeniesie również siłę żucia na szczękę i żuchwę. Samodzielnie przymocowany implant zębowy zapewni zdrowie sąsiednich zębów, które ponownie wpłynie na Twoje swobodne poczucie oraz na Twój naturalny wygląd.

 

POZWÓL SOBIE NA WYGODĘ I KOMFORT POPRZEDNICH CZASÓW

 

Kompletna proteza zębowa, stabilizowana za pomocą zębów o naturalnym wyglądzie, zwiększy Twoją pewność siebie oraz pozwoli Ci ponownie doświadczać i odczuć komfort poprzednich lat, kiedy miałeś/aś zdrowe wszystkie zęby.

02

W PRZYPADKU BRAKU ZĘBA I JEGO KORZENIA, DŁUGOTRWAŁYM ROZWIĄZANIEM DLA NATURALNEJ FUNKCONALNOŚCI JEST IMPLANT ZĘBOWY Z KORONĄ PORCELANOWĄ.

 

Implant zębowy jest mała, ale stabilna śruba z biologicznie kompatybilnego metalu (tytanu) albo materiału ceramicznego. Wszczepianie implantu wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym w miejsce brakującego korzenia zębowego do tkanki kostnej szczęki lub żuchwy oraz służy, jako podstawa - nośnik nowego zęba (korona, most, kompletna proteza zębowa).

1 etap leczenia trwa około 6 – 12 tygodni, w zależności od indywidualnego stanu zdrowia pacjenta. W czasie tego etapu leczenia dochodzi do bezpośredniego zrośnięcia implantu z kością i wzmocnienia jego stabilności w kości szczękowej lub żuchwowej – ten proces jest nazywany Osseointegracją. Po tym etapie leczenia służy sztuczny korzeń, jako podstawa do mocowania poszczególnych koron zębowych, mostów protetycznych lub kompletnej protezy zębowej.

Materiał: Tytan (czysty tytan), to biologicznie kompatybilny oraz nietoksyczny (nietrujący) materiał, który organizm ludzki dobrze sobie oswaja i przyjmuje.

 

IMPLANTY POMGAJĄ W ZACHOWANIU WYTRZYMAŁOŚCI KOŚCI SZCZĘKOWEJ I ŻUCHWOWEJ

 

Zęby przenoszą siłę żucia na kość szczęki lub żuchwy. Żucie utrzymuje zdrowy stan kości zębowej oraz szczęki i żuchwy. Jeżeli już nastąpił ubytek jednego czy kilka zębów, to powoli dochodzi również do utraty zdolności przenoszenia tej siły na kość szczęki i żuchwy i upływem czasu prowadzi to do zmian w kształcie twarzy.

Implanty zębowe mogą pomóc w ochronie przed ubytkiem tkanki kostnej, i to w taki sposób, że ponownie absorbują skuteczność oryginalnego korzenia i ponownie, w naturalny sposób, przenoszą siłę żucia na kość szczęki i żuchwy. To nie potrafią zapewnić konwencjonalne metody protetyczne, takie jak mosty zębowe oraz częściowe protezy protetyczne.

03

POWÓD DLACZEGO WYBRAĆ WARIANT IMPLANTU ZĘBOWEGO?

 

Jeżeli należy odnowić jeden lub kilka zębów, masz możliwość wybrać sobie pomiędzy konwencjonalną protezą protetyczną a metodą wszczepienia implantu zębowego. Jakie są podstawowe różnice pomiędzy nimi?

 

1) MOST PROTETYCZNY

 

W przypadku wyboru konwencjonalnej metody, okoliczne zdrowe zęby muszą być w celu osadzenia i przymocowania mostu protetycznego oszlifowane, i to po obu stronach ubytku. To prowadzi do naruszenia oraz utraty naturalnej osłony zębów. Oprócz tego most protetyczny w obszarze szczelin zębowych nie przenosi siłę żucia na kość szczęki i żuchwy, dzięki czemu może dochodzić do utraty masy kostnej.

 

2) IMPLANT ZĘBOWY

 

Implant zębowy zastępuje korzeń oryginalnego zęba a okoliczne zdrowe zęby pozostają bez jakichkolwiek zmian a nie trzeba ich szlifować.

 

3) IMPLANT W NATURALNY SPOSÓB ZRASTA Z KOŚCIĄ

 

Nawet ta najlepsza proteza protetyczna pozostanie zawsze tylko obcym ciałem, które wymaga dużej opieki. W przeciwieństwie do tego implant zębowy, to po prostu sztuczny korzeń, który w naturalny sposób zrośnie z tkanką kostną i zastąpi funkcjonalność naturalnego korzenia zębowego.

 

4) CIESZ SIĘ ŻYCIEM NAWET Z UBYTKAMI W UZĘBIENIU

 

Śmiech, pocałunek, śpiew oraz zdolność jedzenia, jak dawniej – implanty mogą Ci pomóc uzyskać ponownie dawny komfort życia. Ubytki w uzębieniu mogą znaczyć niepewność oraz zażenowanie i trwające problemy ze źle dopasowaną protezą. Wszczepieniem implantów do szczęki czy żuchwy, można skończyć z tymi niedogodnościami życia.

 

5) TWOJE ZDROWE ZĘBY NIE TRZEBA SZLIWOWAĆ

 

U konwencjonalnych metod zastosowania mostów protetycznych potrzebne jest oszlifowanie zdrowych, sąsiednich zębów, i to jak na lewo, tak i na prawo od brakującego zęba. Jeżeli zostanie zastosowany implant zębowy, to stan przylegających zębów nie zostanie w żaden sposób przez wszczepienie implantu naruszony i naturalna struktura zębów pozostanie nienaruszona.

 

6) ZABIEG WSZCEPIANIA IMPLANTU

 

Gwarantowana, bardziej bezpieczna oraz bardziej nowoczesna metoda stomatologiczna.

6.2 Zastosowanie implantu zębowego z tytanu nie jest żadną dyscypliną „eksperymentalną”. Chodzi o nowoczesną i sprawdzoną metodę stomatologiczną, która jest sprawdzana naukowo już kilka dziesiątek lat przez lekarzy specjalistów z zakresu stomatologii i dentystyki na całym świecie.

 

7) UWAGA

 

Albowiem każdy zabieg chirurgiczny niesie ze sobą potencjalne ryzyka, to zawsze należy skonsultować go ze Swoim lekarzem specjalistą stomatologiem, dentystą lub implantologiem, i to tak, żeby on rozważył, czy wszczepienie implantu zębowego jest dla Ciebie tym właściwym i najlepszym rozwiązaniem.

 

8) DLUGOTRWAŁA KORZYŚĆ (PROFIT)

 

Długotrwała korzyść nie może zostać określona tylko i wyłącznie finansowo. Jednak aspekt finansowy jest również ważny, jeżeli wybieramy pomiędzy implantem zębowym a protezą zębową, tzn. metodą konwencjonalną. Niektóre badania wszak biorą pod uwagę a preferują koszty poniesione z wszczepieniem implantu zębowego w długookresowym horyzoncie a wskazują na potencjalne korzystne efekty poniesionych kosztów w przyszłości, i to w porównaniu z metodą konwencjonalną.

 

Nawet te najlepsze protezy zębowe zawsze pozostaną tylko obcym ciałem, które w przyszłości będzie wymagać specjalną opiekę oraz zastosowanie prewencyjnych środków ochronnych. Możliwy dyskomfort lub powstające odciski, jak i czasochłonne aplikacje klejów, to wszystko są nieprzyjemne skutki uboczne zastosowania konwencjonalnych protez zębowych.

 

Oprócz tego, źle dopasowana proteza zębowa może być również przyczyną Twojej niepewności i zażenowania. W przeciwieństwie do tego implant zębowy, to właściwie sztuczny korzeń zębowy, który działa w naturalny sposób po prostu tak, jak inne części naszego organizmu. To obowiązuje tylko w przypadku właściwego wyboru typu implantu zębowego, jego wszczepienia przez lekarza specjalistę oraz właściwego dotrzymania okresu leczenia pozabiegowego.

04

05