L O A D I N G

01

TAK, ABY STE I VY MOHLI KAŽDÝ DEŇ BEZSTAROSTNE ZAHRYZNÚŤ DO JABLKA

ČO JE ZUBNÝ IMPLANTÁT?

Zubný implantát nahradzuje zubný koreň bez toho, aby poškodil vedľajšie zdravé zuby.  Implantát slúži ako podpora – nosič nového zuba, pri ktorom sa prenáša žuvacia sila na zubnú čeľusť.

Umelý zubný koreň, ktorý funguje ako prírodný

02

ß ß

IMPLANTÁTY POMÁHAJÚ UDRŽAŤ PEVNOSŤ ČEĽUSTNEJ KOSTI

03

ß ß

LIEČEBNÝ POSTUP V 5 KROKOCH K NOVÉMU ÚSMEVU

04

ß ß

05

ß

Dôkladné stanovenie diagnózy, individuálne riešenie a kompetentné stomatologické ošetrenie sú rozhodujúcimi bodmi k úspešnej implantologickej liečbe zuba.

CAD&CAM Technologies s.r.o.

Division Impladenta

 

VAT ID: CZ29117119

Na Pankraci 5

CZ-140 00 Prague 4

EUROPE

 

E-Mail: info@impladenta.com

 

Company assigned by the Municipal Court in Prague, RN C 181979

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

© 2016

CAD&CAM Technologies s.r.o.

Na Pankráci 5

CZ - 140 00 Praha 4

EUROPE

CZ29117119

01

ZLEPŠITE SVOJU SCHOPNOSŤ JESŤ, HOVORIŤ A SMIAŤ SA

 

Impladenta prináša späť výhody a pocit istoty, ktoré sú bežné pri zdravých zuboch. Tak, aby ste mohli s dôverou hovoriť a smiať sa aj na verejnosti. „Tak, aby ste aj vy mohli každý deň bezstarostne zahryznúť do jablka“.

 

 

VYCHUTNAJTE SI ŽIVOT BEZ NEPRÍJEMNÝCH ZUBNÝCH PROTÉZ (ZUBNÝCH NÁHRAD)

 

Či už pevná, alebo vyberateľná zubná náhrada:

Na implantátoch usadená celková zubná protéza sa stáva najlepšou voľbou, ktorá sa postará o prirodzený vzhľad a vysoký štandard komfortu.

4.2. Tradičné zubné náhrady (protézy) veľmi často spôsobujú v ústnej dutine podráždenie, otlaky a často pocit neistej stability oproti upevneniu pomocou zubných implantátov.

 

BUĎTE BEZSTAROSTNÍ NA VEREJNOSTI

 

Pocíťte bezstarostnosť pri vašej konverzácii, či už pri pracovnom stretnutí, rozhovore s priateľmi alebo s rodinou, alebo pri zábave.

 

 

RIEŠENIE IMPLADENTA: RIEŠENIE PRE VÁS NA MIERU

 

Impladenta – implantáty, zahŕňa viac produktových typov a riešení: od samostatne (jednotlivo) zaťažených zubov so zubnou korunkou až po upevnenie zubných náhrad (mostíky, celková zubná náhrada – protéza), vždy pre individuálne riešenie, ktoré odporúča a volí zubný špecialista po konzultácii s pacientom.

 

BUĎTE ISTEJŠÍ SO SVOJÍM NOVÝM ÚSMEVOM

 

Prirodzene vyzerajúca zubná náhrada, upevnená titánovým implantátom, vám umožní nielen zdravý a bezpečný úsmev, ale prenesie aj silu žuvania na kosť zubnej čeľuste.  Samostatne upevnený zubný implantát zaručuje zdravie okolitých zubov, ktoré opäť podporia váš prirodzený dojem a vzhľad.

 

 

DOPRAJTE SI POHODLIE A KOMFORT SKORŠÍCH ČIAS

 

Celková zubná protéza (náhrada), stabilizovaná prirodzene vyzerajúcimi zubmi, zvýši vašu sebaistotu a dovolí vám opäť prežívať pocity a komfort skorších rokov so zdravými zubmi.

02

KEĎ CHÝBA ZUB A JEHO KOREŇ, JE DLHODOBÝM RIEŠENÍM PRE PRIRODZENÚ FUNKČNOSŤ ZUBNÝ IMPLANTÁT S PORCELÁNOVOU KORUNKOU.

 

Zubný implantát je malá, ale stabilná skrutka z biologicky kompatibilného kovu (titán) alebo keramického materiálov. Implantát sa zavádza pod anestetickým umŕtvením na miesto chýbajúceho zubného koreňa do čeľustnej kosti a slúži ako podpora – nosič nového zuba (korunka, mostík, celková zubná náhrada – protéza).

Liečebná fáza 1 trvá 6 – 12 týždňov (závislé od individuálneho zdravotného stavu pacienta). Počas tohto liečebného obdobia implantát vrastie a spevní stabilitu v čeľustnej kosti – tento proces sa označuje ako Osseointegrácia. Po tejto liečebnej fáze slúži umelý koreň ako základ pre upevnenie jednotlivých zubných koruniek, viacčlenných zubných mostíkov alebo celkovej zubnej náhrady (protézy).

Materiál: Titán (čistý titán) je biologicky kompatibilný a netoxický (nejedovatý) materiál, ktorý dobre znáša a prijíma ľudský organizmus.

 

 

IMPLANTÁTY POMÁHAJÚ UDRŽAŤ PEVNOSŤ ČEĽUSTNEJ KOSTI

 

9) Zuby prenášajú žuvaciu silu na čeľusť. Žuvanie udržuje v zdraví zubné kosti a čeľusť. Ak je strata jedného alebo viacerých zubov, stráca sa pomaly aj schopnosť prenášať tejto sily na kosť zubnej čeľuste, ktorá časom vedie k zmene tvárových rysov.

Zubné implantáty môžu pomôcť zabrániť úbytku kostnej hmoty tým, že znovu absorbujú účinok pôvodného koreňa a opätovne prirodzene prenášajú žuvacie sily na čeľusť. Tento prípad nespĺňajú konvenčné metódy zubných mostíkov a čiastočných zubných náhrad (protéz).

03

DÔVOD, PREČO VOLIŤ VARIANT ZUBNÉHO IMPLANTÁTU?

 

D) Ak treba obnoviť jeden alebo viac zubov, máte možnosť vybrať si medzi konvenčnou zubnou náhradou (protézou) alebo liečbou náhrady zubným implantátom. Aké sú hlavné rozdiely ?

 

RIEŠENIE ZUBNÝ MOSTÍK

 

Pri konvenčnej metóde sa musia zdravé susedné zuby po oboch stranách chýbajúceho zuba obrúsiť kvôli upevneniu mostíka. To vedie k narušeniu a strate prirodzeného povrchu zubov. Okrem toho zubný mostík neprenáša žuvacie sily do čeľustnej kosti v oblasti medzier zubov, čím môže dôjsť aj k strate kostnej hmoty.

 

RIEŠENIE ZUBNÝ IMPLANTÁT

 

Zubný implantát nahradzuje koreň pôvodného zuba, zatiaľ čo zdravé susedné zuby zostávajú bez zmeny bez toho, aby ich bolo nutné obrúsiť.

 

IMPLANTÁT SA PRIRODZENE SPOJÍ A ZRASTIE S VAŠÍM ORGANIZMOM

 

Dokonca aj najlepšia zubná náhrada (protéza) zostane vždy cudzím telesom, ktoré vyžaduje rozsiahlu starostlivosť. Oproti tomu zubný implantát je jednoducho umelý koreň, ktorý sa spojí s organizmom a nahradí funkčnosť prirodzeného zubného koreňa.

 

UŽITE SI ŽIVOT I S CHÝBAJÚCIMI ZUBMI

 

Smiech, bozk, spev a možnosť jesť ako predtým – implantáty môžu pomôcť získať späť vašu skoršiu kvalitu života. Chýbajúce zuby môžu znamenať neistotu a rozpaky a trvalé problémy zo zle padnúcej zubnej náhrady (protézy). Zavedením implantátu do čeľuste je možné skoncovať s týmito nepríjemnosťami života.

 

VAŠE ZUBY SA NEMUSIA BRÚSIŤ

 

Pri konvenčnej metóde zhotovenia zubného mostíka sa musia zbrúsiť zdravé susedné zuby, vľavo a vpravo, od chýbajúceho zuba. Ak je použitý zubný implantát, priľahlé susedné zuby nie sú zásahom ovplyvnené a prirodzená štruktúra zubov zostane zachovaná.

 

LIEČBA ZAVEDENÍM IMPLANTÁTU

 

Zaručená, bezpečnejšia a modernejšia metóda

Použitie zubného titánového implantátu nie je žiadnou „experimentálnou“ disciplínou. Je to moderná osvedčená zubná lekárska technológia, ktorá je vedecky testovaná už po celé desaťročia zubnými špecialistami a stomatologickými chirurgmi po celom svete.

 

 

POZNÁMKA

 

Pretože každý chirurgický zákrok so sebou nesie potenciálne riziká, vždy je potrebná odborná konzultácia u vášho zubára alebo implantológa tak, aby posúdil, či zubný implantát je tým správnym riešením pre vás.

 

DLHODOBÝ PRÍNOS (PROFIT)

 

Tento prínos nie je možné previesť len na peniaze. Avšak finančný aspekt je taktiež veľmi dôležitý, pokiaľ ide o voľbu medzi zubnou náhradou (protézou) – konvenčným ošetrením. Niektoré štúdie však v tomto ohľade zohľadňujú finančné náklady so zubnými implantátmi v dlhodobom horizonte a poukazujú na možné efektívne hľadiská nákladov v budúcnosti pri konvenčných metódach.

 

I najlepšie zubné náhrady (protézy) sú cudzím telesom, ktoré v budúcnosti vyžaduje zvláštnu starostlivosť a preventívne ochranné opatrenia. Možné nepohodlie alebo otlaky, ako aj časovo náročné aplikácie lepidiel, sú nepríjemné vedľajšie účinky konvenčných zubných náhrad (protéz).

8.3. Okrem toho, zle padnúca zubná protéza môže taktiež spôsobiť neistotu a rozpaky pacienta. Oproti tomu zubný implantát je umelý koreň, ktorý funguje prírodne a proste ako iné časti tela. Platí iba v prípade správnej voľby typu implantátu, jeho zavedenia odborníkom a správneho dodržania času zahojenia.

04

05